Oprogramowanie dla gastronomii marki Storyous

Oprogramowanie dla gastronomii? Storyous POS to znacznie więcej!

Obecnie trudno już chyba wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu lokali gastronomicznych bez odpowiedniego oprogramowania komputerowego. Właśnie nowoczesne narzędzie informatyczne pozwala na zarządzanie systemem sprzedaży, który zostanie wdrożony w barze bądź restauracji. Natomiast Storyous POS to znacznie więcej, niż tylko gastronomiczny program komputerowy. To wyjątkowo rozbudowane i elastyczne oprogramowanie.

Różne warianty oprogramowania i rozszerzenia

Często można spotkać się z opinią, że Storyous POS to innowacyjny system dla małej oraz średniej gastronomii. Wynika to m.in. z faktu, iż wspomniane oprogramowanie można w kompleksowy sposób dopasować do potrzeb konkretnego lokalu. I co najciekawsze, dostępne wersje i rozszerzenia nie dotyczą wyłącznie funkcjonalności programu komputerowego. Storyous POS można zamówić zarówno w pakiecie startowym (podstawowym), jak i w zestawach z różnymi urządzeniami fiskalnymi, drukarkami zamówień oraz tabletami i stojakami. Wszystko w tym przypadku zależy tak naprawdę od tego, jakiego rozwiązania technologicznego potrzebuje dana działalność gastronomiczna.

Wszechstronna obsługa lokalu gastronomicznego

Jakie funkcjonalności oferuje Storyous POS? Po pierwsze, oprogramowanie zapewnia dostęp do przyjaznego w obsłudze interfejsu użytkownika – dostosowanego do pracy na panelach dotykowych. Dzięki temu właściciel programu może w prosty sposób skonfigurować i sprawdzać rozkład stolików w barze lub restauracji, jak również monitorować najważniejsze statystyki, np. codzienny utarg, zadania wykonywane przez kelnerów, średnie wydatki czy liczbę gości odwiedzających lokal. Po drugie, Storyous POS pozwala na kompleksowe zarządzanie rachunkami i płatnościami. Oprogramowanie nie tylko rozróżnia operacje gotówkowe i bezgotówkowe, ale też gwarantuje dzielenie końcowej zapłaty na kilku klientów. Warto także podkreślić, że omawiany tutaj program umożliwia skonfigurowanie wyglądu paragonów fiskalnych, które są wydawane nabywcom, oraz innych dokumentów.

Osobną kwestią jest to, że Storyous POS można wzbogacić o moduł służący do zarządzania magazynem. Wspomniane rozwiązanie pozwala m.in. na kontrolowanie stanu produktów, które są wykorzystywane do przygotowywania poszczególnych potraw i napojów, jak również na nadzorowanie dostaw czy wygodne przeprowadzenie inwentaryzacji.

Zarządzanie urządzeniami elektronicznymi

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że oprogramowanie Storyous sprawdza się podczas współpracy z różnymi urządzeniami elektronicznymi. Przy użyciu tego programu można zarządzać pracą zarówno wielu modeli kas i drukarek fiskalnych, jaki działaniem różnorodnych technologii peryferyjnych, np. tabletów, komputerów, terminali do kart płatniczych oraz czytników kodów kreskowych. W rezultacie, Storyous POS znajduje zastosowanie nawet w nieco większych system gastronomicznych. Niemniej jednak, podstawowym przeznaczeniem tego oprogramowania jest praca lokalach o małej i średniej wielkości.

1 thought on “Oprogramowanie dla gastronomii? Storyous POS to znacznie więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz CAPTCHA *