Posnet Thermal FV EJ to znakomita drukarka fiskalna

Thermal FV EJ — znakomita drukarka od firmy Posnet

Posnet jest bez wątpienia jednym z najbardziej uznanych producentów urządzeń fiskalnych. Nic więc dziwnego, że wielu przedsiębiorców inwestuje w kasy lub drukarki fiskalnego tej marki. To urządzenia warte swojej ceny, proste w obsłudze i wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. W gronie tym znajduje się również model Thermal FV EJ, czyli jedna z najpopularniejszych na rynku drukarek rejestrujących. Dlaczego podatnicy decydują się na nią tak często?

Paragon z NIP-em nabywcy

Posnet Thermal FV EJ jest urządzeniem fiskalnym, które pozwala na wystawienie paragonu z NIP-em nabywcy. Czemu służy ta funkcja? Jeżeli kwota do zapłaty nie wyniesie więcej niż 450 złotych, paragon zawierający NIP klienta może być użyty jako uproszczona faktura. To duże ułatwienie zarówno z punktu widzenia przedsiębiorcy, jak i nabywcy.

Duża baza towarów i usług

Na tym modelu nie zawiodą się również podatnicy, którzy szukają drukarki obsługującej olbrzymią bazę towarową. Thermal FV EJ współpracuje z komputerem, a to połączenie daje przedsiębiorcy możliwość zdefiniowania w oprogramowaniu sprzedażowym nawet 250 000 produktów lub usług. Następnie informacje o asortymencie są przesyłane z jednostki centralnej do urządzenia fiskalnego. Ponadto, każdej pozycji towarowej można przypisać nazwę o maksymalnej długości 40 znaków, co zapewnia wymaganą precyzję identyfikacji wszystkich elementów oferty.

Elektroniczne kopie paragonów

Nie ma nic dziwnego w tym, że tak nowoczesny sprzęt wyposażony jest w funkcję elektronicznego zapisu kopii paragonów fiskalnych. Pozwala to na lepsze zabezpieczenie gromadzonych danych, ale nie tylko. Urządzenie z taką technologią używa jednorazowo zaledwie jednej rolki papieru termicznego, więc automatycznie zmniejszają się wydatki na materiały eksploatacyjne.

Czytaj więcej

2 thoughts on “Thermal FV EJ — znakomita drukarka od firmy Posnet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz CAPTCHA *