Posnet Revo - kasa fiskalna

Kasy fiskalne firmy Posnet

Jednym z elementów procesu zakupu kasy fiskalnej jest wybór odpowiedniego producenta. Tych na rynku nie brakuje, ale na szczególną uwagę zasługuje tylko kilku. Jednym z nich jest z pewnością Posnet, który w polskiej rzeczywistości biznesowej funkcjonuje od bardzo wielu lat. Tak duże doświadczenie pozwala temu producentowi na tworzenie nowoczesnych urządzeń rejestrujących, które spełniają oczekiwania przedsiębiorców reprezentujących różne branże. W tym artykule przyjrzymy się bliżej kasom fiskalnym marki Posnet.

W pełni funkcjonalne

Wielką zaletą kas produkowanych przez Posnet jest obecność funkcjonalnych klawiatur. To kluczowy element tego typu urządzeń, gdyż za jego pomocą wykonujemy wszystkie operacje. W kasach tych stosowane są klawiatury z klawiszami programowalnymi. Na czym polega ich działanie? Na tym, że zdefiniowane przyciski mogą służyć do szybkiej sprzedaży wybranych elementów asortymentu, co znacznie usprawnia prowadzenie handlu.

Elektroniczny zapis danych

Jak wiadomo, kopie paragonów fiskalnych należy przechowywać prze 5 lat, licząc od końca roku obrachunkowego, w którym zostały one wystawione. Gromadzenie danych tego typu w formie papierowej bywa kłopotliwe. Wymaga to przeznaczenia specjalnego miejsca – chłodnego, suchego i bez dostępu dla światła słonecznego. Dlatego tak cenionym przez przedsiębiorców rozwiązaniem jest elektroniczna kopia paragonów. Wspomniane rozwiązanie oferuje automatyczne archiwizowanie danych dotyczących prowadzonej sprzedaży. Poza tym, zapewnia lepsze zabezpieczenie istotnej dokumentacji. Kopie paragonów przechowywane na karcie pamięci można dodatkowo zapisać na komputerze.

Wydajne akumulatory

Kasy fiskalne Posnet zasługują na wyróżnienie także za stosowane w nich wydajne akumulatory. Dzięki temu mogą pracować w wtedy, gdy zabraknie zewnętrznego źródła zasilania (np. przez awarię prądu). Jak łatwo zgadnąć, w niektórych sytuacjach uchroni to przed ewentualnymi stratami finansowymi, wywołanymi przerwą w prowadzeniu sprzedaży. Dodatkowo, urządzenia Posnet, również za sprawą swoich akumulatorów, znajdują zastosowanie przy handlu mobilnym.

Poznaj pełną ofertę kas fiskalnych marki Posnet na stronie dealera.

4 thoughts on “Kasy fiskalne firmy Posnet

  1. nie dziwię się, że Revo trafiła na grafikę – jest szczególna, w porównaniu do innych modeli: wydruk paragonu w stronę klienta, różne wersje kolorystyczne, współpraca z szalką ważącą. miałem okazję korzystać chwilę z tej kasy i trzeba przyznać, że jest bardzo fajna w obsłudze. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz CAPTCHA *