Posnet Mobile EU - kasa fiskalna z tradycyjną kopią paragonów

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Czy kasa fiskalna może być zarówno funkcjonalna, jak i odporna na uszkodzenia oraz niedroga? Brzmi jak mit? Niekoniecznie! Na rynku jest kilka takich urządzeń, wystarczy dobrze poszukać. A znaleźć można m.in. Posnet Mobile EU. Kasa ta co prawda nie posiada elektronicznej kopii paragonów, ale została wyposażona w wiele innych udogodnień. Poza tym, jej zakup nie oznacza konieczności wydania dużej kwoty, co dla niektórych przedsiębiorców bywa obciążeniem na początku przygody z urządzeniami rejestrującymi. Warto przyjrzeć się nieco bliżej modelowi Mobile EU.

Małe gabaryty i solidna konstrukcja

Trudno podważyć tezę, że do pracy mobilnej najlepszym rozwiązaniem jest małe i lekkie urządzenie rejestrujące sprzedaż. W innym przypadku transport sprzętu może okazać się niewygodny i problematyczny. Jednakże, gabaryty to nie jedyna istotna kwestia. Liczy się również odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz przystosowanie do długotrwałej eksploatacji. Wszystkie te cechy łączy w sobie Posnet Mobile EU. Za sprawą wzmocnionej obudowy oraz wytrzymałej klawiatury, kasa doskonale znosi wyzwania pracy mobilnej. Poza tym, urządzenie jest dostępne z akcesoriami dodatkowymi, m.in. pokrowcem ułatwiającym przenoszenie. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, aby Mobile EU stosować w punkcie stacjonarnym. W takich okolicznościach kasa zajmie niewiele powierzchni w miejscu pracy.

Wydajny akumulator

W niektórych sytuacjach działanie akumulatora również może się okazać istotne. Szczególnie wtedy, gdy przedsiębiorca prowadzi handel mobilny i nie ma dostępu do stałego źródła zasilania. Pisząc wprost – może to uchronić przed ewentualnymi przerwami w pracy. Jak przedstawia się to w przypadku Posnet Mobile EU? W tym modelu zastosowano akumulator, który po całkowitym naładowaniu pozwoli na wydruk do 6 000 linijek tekstu. Oprócz tego, kasa może być zasilana bezpośrednio z instalacji samochodowej.

Kasa gotowa na wprowadzenie Euro

Posnet Mobile EU to gwarancja dobrego przygotowania do zmiany waluty ewidencyjnej. Kasa umożliwia bowiem wcześniejsze zaprogramowanie przejścia na inny środek płatniczy. Co więcej, po dokonaniu takiej konfiguracji urządzenie automatycznie wprowadzi zmianę w odpowiednim momencie i z właściwym przelicznikiem. Właściciel modelu Mobile EU będzie więc miał ułatwione zadanie w przyszłości.

Źródło: www.posnet-mobile.pl

1 thought on “Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz CAPTCHA *